Witaj Go¶ciu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jeste¶ zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwo¶ć pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie
Стратегии | The Blacklist | One Piece 307


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: Praca zbiorowa - F**k plastik 101 sposobów jak uwolnić się od plastiku i uratować ¶wiat (2019) [ebook PL] [epub mobi pdf azw3]
Dodał:  8fd415bf
Data: 11-02-2019
Rozmiar: 3.90 MB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  E-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 9
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-11 08:42:40

OPIS:Praca zbiorowa
F**k plastik 101 sposobów jak uwolnić się od plastiku i uratować ¶wiat
kategoria poradniki
[ebook PL]
format [epub mobi pdf azw3]

premiera 15 stycznia 2019Nie możesz spać, bo dręcz± cię my¶li o 51 bilionach fragmentów plastiku pływaj±cych w oceanach? Nie panikuj! Wojna z plastikiem już się rozpoczęła. Kolejne rz±dy, firmy i korporacje na całym ¶wiecie przygl±daj± się pandemii plastiku, zanim jednak ich działania przynios± wymierne rezultaty i na rynku pojawi± się dobre zamienniki dla tego tworzywa, sami możemy aktywnie przyst±pić do działania. W tej ksi±żce znajdziesz 101 wskazówek, co możesz zrobić - jako pojedynczy człowiek - aby nie korzystać z jednorazowych wyrobów plastikowych i pomóc uratować planetę.
Żywno¶ć i napoje - możesz kupować ¶wieże warzywa zamiast mrożonych, a zamiast folii spożywczej używać owijki z woskiem pszczelim.
W domu - możesz kupować mydło w kostce zamiast w płynie, możesz też zrezygnować z g±bek do mycia naczyń na rzecz naturalnych ¶cierek.
Styl życia - możesz zorganizować przyjęcie bez użycia plastiku, możesz też znaleĽć dobre kosmetyki do makijażu dostępne w ekologicznych opakowaniach.

Razem możemy uratować oceany. Razem uratujemy oceany!

DETALE TORRENTA:[ ]
PodziękowaniaNikt jeszcze nie podziękował.
 
Komentarze